Новини

16 грудня

Західній маркетинговій компанії видане свідоцтво про членство в ГС "СПІЛКА УКРАЇНСЬКИХ ПІДПРИЄМЦІВ" (СУП)


25 листопада

24 листопада 2016 року відбулась вже вчетверте в м.Чернівці подія Speaker FEST. Вирішальний ВИБІР!
Зі сцени п'ятеро спікерів  поділились своїм досвідом та п'ятьма абсолютно різними та цікавими історіями про те, коли зробили вони свій ВИРІШАЛЬНИЙ ВИБІР, що привів їх до успіху!
Вечір повністю вдався!


4 листопада

Відбулася грандіозна маркетингова подія Speaker Club 2016 vs 2017 Битва ТрендівЦе була дійсно неймовірно цікава та запальна дискусія, яка залишила безліч емоцій та вражень! Дякуємо спікеру Марину Кирилюк та експертам за обмін досвідом, ідеями, за живу дискусію та мега корисну інформацію для учасників.

Вдячні учасникам за обговорення та інтерес до події!

І все це відбулось завдяки нашим друзям-партнерам Paporot' smart-prostir м.Чернівці!!!


25 жовтня

Вечір Всесвітнього дня маркетолога провели в приємній компанії Буковинська Хвиля 100.0FM . Гостем прямого ефіру у шоу "Живе нефільтроване" була директор "Західна маркетингова компанія", Марина Кирилюк. Обговорювали чого потребують сучасні покупці, що пропонує їм ринок і яка частка реклами у кінцевій ціні товарів і послуг для споживача yes


24 жовтня

Днями відбулась така нами очікувана подія в славному місті Івано-Франківськ!!! Презентація проводилась на тему "Доцільність проведення маркетингових досліджень" в рамках проекту Speaker Club від Західна маркетингова компанія.
Спікер - Марина Кирилюк, директор ЗМК.


24 лютого

Розробили декілька нових  пакетів послуг: контент-менеджменту, PR-менеджменту, а також пакетну пропозицію послуг моніторингу ринку.


15 січня
Організоване дослідження ринку КаБаРе м.Чернівці. В результаті якого були виділенні лідери ринку, позиціонування закладів, складений соціально-демографічний портрет клієнтів відповідно до статусу закладу. 
 
Загалом було опитано 923 людини. Метод відбору – квотна вибірка, яка за віковими та статевими ознаками відображала міні-модель міста.