Український ринок сирів

Анастасія Вуйко
7 лютого 2019


Сир відомий людям більше 7000 років.
Вважається, що його винайшли шляхом спостереження за молоком. Кочовіплемена, намагаючись зберегти молоко під час пошуку нових пасовищ, окислялийого, а потім засушували.

Наразі технології дозволяють виготовляти сири різних видів. Споживачі, у свою чергу, мають ширший вибір молочної продукції, зокрема й сиру.

Про ринок сирів за останні період 2010 – 2018рр. та тенденції його розвитку – далі.

РИНОК СИРІВ В УКРАЇНІ

Вітчизняний ринок сирів представлений такими маркетинговими групами:

-сичужні,

-плавлені сири.

Сичужні сири розподіляються на:
тверді та напівтверді сири, свіжі та розсільні сири, м‘які сири, інші сири, сирні тверді продукти.

Група плавлених сирів розподіляється за такими видами, як:
плавлені сири та сирні плавлені продукти.

В Україні 12 великих підприємств виробляють 60 % сиру та сирної продукції (108 тис. т), 87 молочних підприємств середньої потужності – 50 тис. т сиру і сирної продукції, що становить 28 % від загального обсягу виробництва.

Решта – 22 тис. т (12 %), продукції виробляють малі підприємства.


ХТО ВИГОТОВЛЯЄ ВІТЧИЗНЯНИЙ СИР?

(рейтинг найбільших переробників молока в Україні, 2015 рік).

У списку лідерів молочної галузі не тільки українські переробники молока, але і транснаціональні компанії, у яких є виробництво в Україні.
Учасників рейтингу ранжирували за обсягом чистого доходу, отриманого в 2015 році.
У випадку з міжнародними компаніями враховувався тільки український бізнес:
-«Терра Фуд»,
-
«Молочний Альянс»,
DanoneУкраїна»,
-«Альміра»,
-група компаній «Комо», 
-«Житомирський маслозавод» — компанія «Рудь»,
MilkilandУкраїна»,
-«Вімм-Білль-Данн Україна»,
-«Волошкове поле».


ВИРОБНИЦТВО І ЗБУТ
(2010-2014рр.)

Імпорт сирів в Україну до 2010 р. був практично непомітний. Проте, ситуація змінилася, і в 2010 – 2011 р., імпорт різко виріс – в 4,3 рази. Це пов'язано з проблемами на ринку молока, що викликало зростання цін практично на всю молочну продукцію в Україні. Цим скористалися іноземні виробники, побачивши в Україні перспективний ринок збуту своєї продукції. Значна частка імпортованого сирного потоку припадала на російських і польських виробників. Крім того, сир в Україну ввозять з Німеччини, Італії, Франції, Нідерландів.
Якщо у 2010 році основним постачальником сирів була РФ, яка займала 61 % у структурі імпорту, то вже 2013 року – лише 18,9 %.

Фактичні обсяги імпорту з РФ зменшилися на 53 %, до 3,7 тис. т.

Так, як обсяги імпорту сирів із Республіки Білорусь (РБ) зросли у 6,6 раза, до 1,1 тис. т, що призвело до збільшення частки Білорусі у структурі українського імпорту з 2 % – у 2010 р., до 6 % – у 2013 р. Суттєва кількість білоруської молочної продукції, ціни на яку має значний резерв для зниження, збільшує можливості роздрібних мереж торгувати молочними продуктами з РБ та примушувати вітчизняних виробників знижувати ціни.

Країни, до яких експортують вітчизняну продукцію

2015-2016 рр.
Криза та її причини

Головні зміни на ринку твердих сирів відбувалися в структурі експорту.

У наступний період 2015- 1 кв. 2017 року українським виробникам не вдалося наростити попередні обсяги ринку, не дивлячись на те, що істотно розширилася географія поставок твердих сирів.

-Закриття російського ринку
Це в кілька разів зменшило обсяг експорту.
Російський ринок був головним ринком для збуту продукції в 2013-2014 годах, на нього приходилось більше ніж 80% ринку експорту твердих сирів.
Втрата найбільшого російського ринку змусила багатьох виробників скоротити виробництво твердих сирів.

-Нестабільний курс національної валюти
Проте, починаючи 2015 року по 1 кв. 2018 року даний ринок почав показувати тенденцію до відновлення.

-Зменшення поголів'я дійних корів у 2016-му на 9%
Експорт сиру знизився через зменшення поголів'я дійних корів у 2016-му на 9%.

 

 

2017 - 2018 рр.
Курс на покращення

Олександр Деркач
Співвласник холдингу «Молочний альянс»
 «Вперше з 2013 року в країні, нехай ненабагато, але зросло споживання населенням молочних продуктів у тоннах. Причому по всій основній номенклатурі. По сирах, по молоку, по кисломолочної продукції та продукції цільномолочки. Це вселяє обережний оптимізм. Хочеться вірити, що найгірше для нашого сегмента ринку позаду»

Згідно з даними Державної митної служби, у квітні 2018 року експортний обсяг сирів всіх видів у грошовому еквіваленті склав 3,674 млн USD, що на 9,2% перевищує вартість експорту за аналогічний місяць попереднього року.

За період січень-квітень 2018 року експортні поставки з України зросли на 20,4% до 17,61 тис. т.
(Нагадаємо, що у 2017 році експорт сирів з України склав 9,072 тис. т.).
Імпортний обсяг цього сегменту продукції у 1,5 рази переважає експортний.
У квітні 2018 року до України було завезено сирів загальною вартістю близько 5,305 млн USD. Загальна вартість імпорту за період січень-квітень становила 19,743 млн USD та демонструє приріст на 28,4 % до 29,42 тис. т.

Максим Фастєєв
Провідний аналітик ІНФАГРО
"Українські виробники сиру вже впоралися з кризою, викликаною закриттям російського ринку. Саме під час кризи через девальвацію гривні знизився імпорт сирів, і половина сиру, який не дійшов до російського ринку, замістив імпортний сир, а половина молока, що вивільнилося, було перероблено в сухе молоко і масло і пішло на експорт".

ПРОГНОЗИ

За останні чотири роки український ринок сиру кардинально змінився. Але, на відміну від змін періоду 2014-2016 років, останнім часом на ринку відзначається певна стабілізація.

Експерти вважають, що кризу українського сироварного бізнесу вже подолано, а перспектива його успішного розвитку цілком імовірна.

Виробництво сирів далі знижуватися не буде. Втрати зовнішніх ринків сиру в значній мірі вдалося компенсувати за рахунок реалізації сирних продуктів. З'явилася надія на зростання споживання сирів в країні.

Зінаїда Карпенко
ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ АСОЦІАЦІЇ «УКРМОЛПРОМ» 
Хоча перший квартал 2018 року був для українських виробників позитивним, але вже зараз у них накопичилися залишки в обсязі 11 тис. тонн, у тому числі сир, який знаходиться на дозріванні. З огляду на, що виробництво в червні 2018 р. склало 7,7 тис. тонн, це досить великі залишки, які потрібно буде ще продати.
При цьому імпорт сиру з Європи хоча й повільно, але зростає.
Його обсяг перевищує обсяг експорту. І українським сироварам складно конкурувати з європейськими, у яких виробництво молока збільшується, ціни на нього нижче, ніж в Україні, а оподаткування — більш сприятливе, ніж для українських виробників.

Тому українські сировари повинні орієнтуватися, перш за все, на внутрішній ринок. Він, на жаль, не «гумовий», і в умовах слабкого купівельного попиту нарощувати продажі можна тільки за рахунок частки конкурентів.

Необхідно постійно інвестувати у виробництво і маркетинг.

Однак разом з тим сироварам рекомендують підвищувати і якість виробленого продукту.

Молоді сири