Історії успіху: Дімітрова Яна - керівник сім`ї ресторанів "Гойра Груп"

Максимчук Марина
13 квітня 2016

 


 

На днях ми зустрілись та поспілкувались з харизматичною, гарною жінкою та керівником мережі успішних ресторанів міста Яною Яківною. Сьогодні це успішна самодостатня жінка, але мало хто знає, як розпочинався її кар'єрний шлях в ресторанній сфері.   Ми поцікавились секретами успіху у Яни Яківни для наших читачів.

 

 

З чого розпочався ваш шлях в ресторанній сфері?

Напевно мене привела в цей бізнес доля, адже мріяла я зовсім про інше.  Хотіла бути педагогом і таки стала вчитилем молодших класів. Але з часом розчарувалась в нашій системі освіти і в тій матеріальній базі, яку надає держава. І саме в цей період мої друзі, які керували  невеликим кафе в Чернівцях попросили підмінити їх на період відпустки. Мене завжди цікавило щось нове, тому я вирішила спробувати, хоча ця ідея здавалась мені утопічною, так як досвіду роботи в таких закладах я не мала. З чого я почала? Перш за все хотіла вникнути у всі процеси, тому коли хтось із персонала йшов у відпустку – я ставала на їх робоче місце і працювала.  Це був мій перший досвід в ресторанній сфері, яка в подальшому стала більшою частиною мого життя.

Як давно ви працюєте в мережі "Гойра Груп"? З якого закладу розпочалась співпраця?

Співпраця моя почалася з ресторану «Карінтія». Керівник  ресторану, мій хороший знайомий, запропонував мені посаду адміністратора цього закладу. Працюючи вже в «Карінтії » почала долучатися до нового проекту «Гойра». Мене десь ображало, що ПАБ не сприймають як хотілося б, комусь не подобалась назва тай розміщення не було найкращим. Я розуміла, що потрібно це змінювати і коли мені запропонували стати керівником ПАБ «Гойра», я вже мала готовий план дій, як просування так і нового позиціонування закладу. Вже через певний час проект «Гойра» дав непогані фінансові результати. Згодом відкрили піцерії «NewYorkStreetPizza», не так давно ресторан «Панська гуральня».

Чи плануєте відкриття нових закладів?

Звичайно ми не зупиняємось і будемо радувати чернівчан новими цікавими проектами. Цього року буде відкриття ще одної піцерії «NewYorkStreetPizza», проте вона буде дещо іншою, хоч це і мережа.  До кінця року планується відкриття першого та другого поверху комплексу на вул. Головна.

Ми всі в очікуванні відкриття розважального комплексу, поділіться з нами, чим буде наповнений комплекс? І чи буде там ще один ПАБ «Гойра»?

Не буду розкривати всіх секретів, але скажу, що там буде ПАБ, але  не «Гойра». Для чернівчан та гостей міста ми хотіли запропонувати щось нове. Але тематика закладу і направлення  - це підтримка наших традицій та буковинського меню.

У вас досить великий колектив, як вам вдається тримати все під контролем? Як ви працюєте з персоналом, як мотивуєте їх?

Перш за все я ціную тих людей, які в мене в команді. Але ціную не в плані якихось потурань, а навпаки я більше навантажую, хочу щоб кожен працівник розвивався, ставав більш освідченішим, тому створюю досить жорсткі умови. 

Проте люди, які залишаються  з нами мають змогу професійно розвиватись та рухатись кар’єрними сходинками.

Наскільки нам відомо, ви зараз навчаєтесь MBA школі від Києво-Могилянської академії. Розкажіть, що нового та цікавого ви там для себе почерпнули?

Я пішла на навчання, щоб поглянути на  бізнес в глобальному аспекті, щоб зрозуміти в якому напрямку рухатись, адже в теперішніх умовах потрібно робити все дуже швидко і якісно.

Для мене важливим є те, що я знаходжусь в середовищі людей, які займаються бізнесом, а школа вчить дивитися на свій бізнес з зовсім іншої сторони, змушує знаходити розв’язання здавалося б нерозв’язним задачам.

 Ви як успішний керівник з багаторічним досвідом роботи в ресторанній сфері чи не задумувались про відкриття власного закладу?

Ще на початку своєї роботи у цій сфері ми з чоловіком вирішили відкрити свій заклад, це була невеличка піцерія. Проте через розбіжності поглядів з друзями, з якими відкривали заклад, з орендодавцями, піцерія припинила своє існування через рік.

Кожна людина амбіційна, тому звичайно ж інколи з’являються такі думки, але на даний час настільки багато  цікавих проектів, що вони відходять на другий план. На даний час мене все влаштовує: мені подобається команда, фірма і мій ритм життя

Яку пораду можете дати людям, які хочуть бути успішними менеджерами, адміністраторами, а в подальшому керівниками?

Найперше – це любити те, чим ви займаєтесь. Для багатьох головним на сьогодні є фінансовий аспект, я вважаю, що насамперед потрібно шукати себе. Фінанси мають бути другим чи третім критерієм.

-      Не боятися змін в житті: ловіть тенденції сьогодення і не бійтеся змінювати свої напрямки

-      Постійно навчатись та розширювати свої горизонти

-      Прислухатись до своєї інтуїції

-      Не втрачати ентузіазму

-      Вміти задавати собі курс  і впевнено рухатися по ньому

-      Прагнути завжди бути кращим. Для мене багато людей є прикладами і я черпаю від кожного щось для себе. У кожного є те, чого можна навчитись.

-      Більше посміхатися та завжди бути у формі, особливо ця порада стосується жінок. Адже дуже важливо в бізнесі не втратити себе як жінку.

-      І остання порада – залишатися людиною в будь-якому випадку.

Ви гарна та стильна жінка, розкрийте секрети, як ви підтримуєте себе в формі?

Насправді секретів як таких немає. В мене молодий колектив, тому я розумію, що  маю бути завжди в формі, тим більше, що я це вимагаю від інших. А не можна вимагати те, що сама не робиш. Є кілька простих правил:

Перше -  жінка має виспатись (хоча це мені не завжди вдається).

Друге – бути щасливими, адже тоді ми випромінюємо позитив. 

Як вам вдається все встигнути, скільки часу у вас займає робота? Чи є у вас графік якого ви постійно дотримуєтесь?

Ні, графіку немає…Є структура, є завдання, а порядок постійно змінюється.   Я живу своєю роботою. Так це складно і не всі зрозуміють, але коли тобі справа подобається і ти йдеш до результату і отримуєш його – це найбільша насолода. Для мене чим більше різнопланової роботи, тим цікавіше життя. Чим менше часу – тим більше драйву.

Я відношусь до тієї категорії людей, які навіть на відпочинку шукають для себе якісь нові ідеї.

Ви напевно багато подорожуєте? Які країни, міста вам найбільше подобаються?

На жаль, не в багатьох країнах побувала, але я дуже люблю подорожувати і в планах відправитись в тур по Європі, щоб за мінімальний період часу охопити найбільше країн. В кожній країні я шукаю те, що мені до вподопи. Але поки найкращі враження залишились від відпочинку в Чорногорії та Хорватії.  З українських міст люблю бувати у Львові. Це місто, яке зачаровує з першого погляду, місто туристів, архітектури та гарних емоційно забарвлених закладів відпочинку.

По суті наша робота це теж  частина туристичної галузі, адже як і жителям міста, так і туристам, ми маємо надавати гарні емоції, відпочинок та задоволення, заради якого вони приходять. І ми в Чернівцях будемо робити все для того, щоб приїжджі туристи їхали з міста з хорошими емоціями та враженнями.

Яна Яківна, у вас є педагогічний досвід, досвід в ресторанній справі, чи не хотіли б ви в майбутньому втілити його в якусь школу ресторанного бізнесу?

Можливо…Насправді в нас в Чернівцях є заклади, які готують профільних спеціалістів. Ми збирались за круглим столом з керівниками і говорили про співпрацю, адже в них досить старе обладнання і застарілі методики. Досить важко зараз знайти кваліфікованих працівників. Саме тому ми готові співпрацювати і надавати наші бази. Але для цього потрібно, щоб програми складались спільно з нами. На жаль поки результату немає і ми стикнулися ще з однією проблемою: чомусь дуже мало студентів, які дійсно хочуть працювати і використовувати на повну надані їм можливості.

Ви говорили про те, що постійно потрібно навчатись, розвиватись… Цікаво, що читаєте ви і які книги можете порадити нашим читачам?

Щодо книг, читаю багато і в основному ділову літературу. З останніх, можу порадити прочитати "Міграція цінностей" Адріан Сливоцький;  "Стратегія блакитного океану" Чан Кін; "Мистецтво створення попиту" Адріан Сливоцький; "Маркетингові війни " Ел Райс, Джек Тракт; "Керувати при будь-якій понгоді "Д.Сноуден, М.Буг; "Спокуса білої пустелі" Тамара Севернюк; "Світ наших емоцій" Ден Макмиллан; "Стратегія життя"Крістенсен”.